قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / خارجی / کشف جهان فوق العاده Weepuls

کشف جهان فوق العاده Weepuls

[ad_1]

article-image

Weepuls یادت می آید؟ پررونق روند روابط عمومی در ۱۹۷۰s و ۱۹۸۰s، آنها اغلب در داشبورد ماشین نشسته و یا چسبیده به تاپ مانیتور کامپیوتر یافت نشد. برای زمان فازی pompoms کمی با googly چشم تنها راه برای تبلیغ شد. حتی اگر شما نمی دانید چه نامیده می شد و یا از کجا آمدهاند، شما به احتمال زیاد به بیش از تعداد کمی از آنها را اجرا.  

Weepuls، برای کسانی که هنوز هم ممکن است کمی گیج شود قابل تنظیم ابزار تبلیغاتی در ۱۹۷۰s هستند. خود Weepul متوسط شامل توپ گرد کوچک رنگی ریش ریش شدن، با یک جفت چشم به آن، به علاوه دو شاخک کوچک. آنها روی تخت برچسب ظرف پای به نصب می شده است که معمولا کمی کاغذ یا پارچه بنر متصل. هر چیزی زیبا ارزان غریب و قادر به ترویج، Weepuls دو دهه ubiquity در عصر تبلیغات فیزیکی لذت بردم. و در حالی که امروز آنها دقیقا همه جا حاضر, Weepuls هنوز زنده و لگد زدن است.

این شرکت است که اصل اختراع Weepul تولید کننده رسمی و دارنده علامت تجاری اسباب بازی تبلیغاتی هست. با توجه به حساب ۲۰۱۳ خلقت را ارسال برای Weepuline، LLC، Crooks مایکل به ما توسط معاون رئیس جمهور فعلی ایالات متحده عملیات Weepul اصلی در هوی و هوس کارمند شرکت اسباب بازی خسته در سال ۱۹۷۱ ساخته شده است.

article-image

Blundell تام اخیرا سرویس در ارتش ایالات متحده ترک داشتن بود کار در شرکت اسباب بازی مخمل خواب دار پدر و مادر خود را در BIPO. عنوان کردن در تعطیلات هفته، حوصله Blundell را پدر و مادر او را مسئول مرکز ترک آنها رفته بودند و به عنوان اجرایی جوان او به سرعت بزرگ شد. برای پر کردن زمان به دنبال او آغاز شده با برخی از قطعات اولیه است تخمگذار در اطراف دفتر جزئی. او برخی از چشم googly به pompom کوچک است که آنها معمولا برای بینی در یکی از عروسک های خود را glued. برای حفظ آن از عمیق او آن پا splayed در بقیه رژه “V” او بود که در ارتش یاد داد. جالب بود راه برای کشتن برخی از زمان، اما Blundell ایجاد جدید خود را روی میز قرار می گیرد و بی درنگ در مورد آن را فراموش کرده.

وقتی که پدر و مادر خود را از سفر خود آنها بلافاصله به نام Blundell بیش از آخر هفته، گفت که آنها نیاز به بحث در مورد خود را ایجاد. او نمیفهمد ممکن است دچار مشکل برای goofing کردن و در پانسمان پایین بود اما وقتی که او به دفتر روز دوشنبه، پدر او elated بود. او puffball را به عنوان محصول شرکت بزرگ بعدی دیدم. ارزان، آسان به را اسباب بازی که می تواند در میلیون فروش. با توجه به اینکه او صحبت کردن در مورد ایجاد یک کمی از کوله پشتی تبلیغاتی “من تا به حال موفق به طفره رفتن بسیاری از گلوله در حالی که من در ویتنام بود اما من فقط یکی از بزرگترین تا کنون، dodged بود خشم پدر من.” به عبارت خود Blundell که شخصی شگفت آور است

article-image

مادر Blundell در پیشنهاد علاوه بر آنتن و موجودات ریز شد خاموش به نژادها. آنها “Weepuls” واژه “مردم اندکی” نام آنها از عروسک های قبلی که آن خاموش زمین ساخته شده scavenged لقب گرفت.

در ابتدا، fuzzballs به فروشگاه های مختلف مانند Kmart و Woolworths به عنوان اسباب بازی های کوچک فروخته شد. اما چند سال بعد از راه اندازی اصلی خود شرکت شروع به اضافه کردن آگهی ها در حال حاضر استاندارد به پا است که شامل اصل نامزدان به بازی گرفته عمومی مانند “لبخند” و یا “روز بزرگ داشته باشید!” در سال ۱۹۷۶ پس از کالج فارغ التحصیل Blundell او BIPO را از پدر و مادرش خریداری و شروع به هل دادن Weepuls به دنیای تبلیغات و ترویج. در سال ۱۹۷۹، Blundell قابل تنظیم روبان را معرفی کرده و شروع به نمایش Weepuls در تبلیغات تجاری را نشان می دهد.

در سال ۲۰۱۳، Blundell فروش BIPO که تغییر Weepuline، LLC. او ادعا می کند که بین سال های ۱۹۷۱ و ۲۰۱۲, آنها بیش از ۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ Weepuls ساخته شده بود.

موفقیت Weepuls در بازار آمریکا خسته نمی کند و یک نسخه کوچک اسباب بازی ضربه هلند در سال ۱۹۸۰ تحت نام “Wuppies.” این نسخه هلندی محصول با کمک خواننده کودکان پدر ابراهیم آتش گرفت. ابراهیم ایجاد آلبوم کل آهنگ ها برای ترویج چهره های فازی. یکی از آهنگ های “Wij Zijn د Wuppies” یا “ما هستند Wuppies،” کوچک ضربه در سال ۱۹۸۱، ساخت آن را به شماره ۱۴ در نمودار در هلند شد.

دهه بعد, شرکت تبلیغاتی گروه Interall Wuppies آورده بازگشت به جشن ظاهر هلند را در جام جهانی ۲۰۰۶ را تولید برخی از ۱۵ میلیون چیز برای فروش در مشارکت با زنجیره مواد غذایی هلندی آلبرت Heijn. Wuppies دور با مقدار خرید مجموعه داده می شد و می تواند جمع آوری شده و برای Wuppies بزرگتر معامله. ارتقاء ثابت شده و محبوب است که گزارش مردم شکستن به ماشین به سرقت Wuppies اندازه بزرگ آرزو وجود داشت.

در ایالات متحده، Weepul اصلی هرگز کاملا مشابه تجدید حیات fevered محبوبیت تجربه اما هرگز متوقف شده یا نوآوری. بیگانه puffball استاندارد در طول سال شفافی و در حال حاضر می تواند در ده ها تن از رنگ های مختلف الگوها اندازه و بافت سفارش. ساده شده مانند اسلحه کوچک مقوا و کلاه خنده دار آنها قابل تنظیم و رسا تر ساخته است و ارتقاء محصول مانند خود Crooks’ ایده به ایجاد دور پاره آگهی ها که به عنوان کوپن، می توانند آنها را زنده نگه داشته است.

article-image

رسمی Weepuls کاتالوگ در حال حاضر ویژگی های اطراف ۲۰۰ تغییرات نسخه decrying سیگار کشیدن و قلدری، از جمله Weepuls به شکل حیوانات و یا کامپیوتر و مجموعه عروسی تطبیق، به همه هنوز هم دست گردد. در سال ۲۰۱۶، Weepuline حتی با افتخار معرفی زوج Weepuls به جشن ازدواج همجنس گرایان. حتی اگر شما مدتهاست مورد آنها را فراموش کرده بود نام تجاری خود را، در حال رشد نگه می دارد. 

[ad_2]

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس