قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی

انواع اتاقك و كانكس سرويس بهداشتي

 

[huge_it_portfolio id=”5″] 

کانکس سرویس بهداشتی  

یکی از خدماتی که صنعت کانکس سازی به جامعه کرده است ساختن سرویس بهداشتی می باشد . در اکثر  پروژهای عمرانی در کشور که در بیابانهای دور افتاده می باشد سرویس بهداشتی چند کابین نقش مهمی در بهداشت محیط زیست دارند .

سرویسهای بهداشتی در ابعاد و اندازه های مختلف ساخته می شوند . سرویس های بهداشتی نقش مهمی در بهداشت محیط زیست دارند .

سرویسهای بهداشتی در ابعاد و اندازه های مختلف ساخته می شوند. سرویس بهداشتی را با کلمه چشمه از هم مجزا می کگنند به عبارتی دیگر واحد شمارش سرویسهای بهداشتی می باشد. انواع کانکسهای سرویس بهداشت تک چشمه ،دو چشمه ، سه چشمه و تا آخرین و بزرگترین سرویس بهداشتی ساخته شده در ایران ۲۴ چشمه می باشد .سرویسهای بهداشتی تک چشمه و دو چشمه اغلب بدون راهرو می باشد .و روشویی در کابین است .ولی کانکس سه چشمه و بالاتر دارای یک راهرو که روشویی ها در راهرو قرار دارند و هر چشمه دارای یک هواکش مجزا می باشد. تمام کانکس  ها لوله کشی رو کار با لوله های سفید شده است. در راهرو هواکش و دریچه مجزا قرار دارد. همچنین در راهروها چندین پریز برق در نظر گرفته است . برای خروج فضولات و آبها میتوان از سبتیک که نوعی منبع پلاستیک است استفاده کرد این منبع در پایین سرویس بهداشتی قرار میگیرد. بعضی از سرویسهای بهداشتی را چرخدار میکنند تا حمل و نقل و جابجایی آنها آسان باشد .

سرویس بهداشتی چند کابین – كانكس استقرار كارگران – سرویس بهداشتی چند کابین سرويس بهداشتي سيار كانكس هاي خدماتي ضد الكتريسيته ساكن مجتمع های خدماتی

فروش کانکس  و خانه پیش ساخته

]]>

کانکس بنایی است پیش ساخته در امروزه در مکان هایی که امکان ساخت و ساز بصورت معماری سنتی وجود ندارد بکار می رود. این سازه کاربردهای مختلف و متنوعی از قبیل خانه پیش ساخته, ویلای پیش ساخته, کیوسک نگهبانی , کانکس سرویس بهداشتی و دارند. کانتینر نیز یکی دیگر از انواع کانکس است. این سازه نیز کاربرد بسیار زیادی در صنعت داشته و برای تجارت مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس و کانتینر و خانه پیش ساخته و ارائه دهنده خدمات فروش کانکس نو و کانکس دست دوم می باشد. جهت اطلاع از قیمت کانکس می توانید به وب سایت کانکس سامان مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن های این شرکت که در سایت شرکت موجود است مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس