قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / خارجی / پیش بینی آب و هوا با کوسه نفت

پیش بینی آب و هوا با کوسه نفت

[ad_1]

article-image

حلق آویز در خارج از خانه در سراسر برمودا ویال کمی از مایع است که مردم محلی راز پیش بینی آب و هوای جزیره هستند. و یا به طوری که آنها می گویند.

برمودا است یک سنت طولانی مدت با استفاده از روغن کوسه به عنوان ابزار هواشناسی, اما اثر واقعی و مکانیک درنده نفت مورد بحث است. با توجه به برمودا موسسه اقیانوس علوم (دفترچه)، سنت محلی با استفاده از امپول روغن کوسه برای پیش بینی آب و هوا در محل تا ۳۰۰ سال بوده است.

می گوید: “در حال حاضر که در آن آنها، من نمی دانم توسعه” کاپیتان آلن کارت ماهیگیر برمودا مادام العمر, هم اکنون ۶۹٫ “خود را یاد می تواند من را ۶۵ سال پیش شاهد یک بطری روغن کوسه حلق آویز کردن در تفرجگاه.” کارت به بادسنج دیجیتال برای فقط در مورد کار خود را تمام دنبال شده است. “بهترین که من دیده ام استفاده می شود پایین در سامرست پل،” او می گوید. “کسی آن را شکست و یا آن را به سرقت برده. شما دریافت می کنید که فشار سنج و فکر می کنم, ‘ متعجب. برخی از آب و هوای آینده داریم. آن امروز ذهن شما ممکن است، اما برخی از آب و هوای آینده داریم. “”

ساخت فشارسنجها بسیار ساده است–فقط مقدار کمی از نفت استخراج شده از کبد کوسه است مهر و موم شده در شیشه ای. گاهی یعنی یک شیشه بطری شراب های قدیمی و یا ظرف های سفارشی بیشتر حیله گر. مؤمنان در فشارسنجها مانند کارت، بر اساس دستگاه قادر به پیش بینی آب و هوا می دوزند با مدرک قابل قبول از دقت است. وقتی از او پرسیدند اگر آنها بودند، کارت پاسخ با ساده, “دوزخ, بله.” 

article-image

تاچر آدامز محلی کوسه کارشناس فشار سنج روغن است که در مقاله سال ۱۹۸۵ در مجله مسافرت با قایق تفریحی ، اشاره شده بود گفت: حداقل ۴۰ مختلف سیگنال قابل خواندن است که می تواند در فشار سنج روغن داده شده ظاهر می شود وجود دارد. بسیاری از خوانش را با مقدار کمی از رسوبات موجود در مایع.

“ما یک دسته در بطری چسب و یا rum بطری، بطری Bacardi چیزی شبیه به آن، چن” آداپتور می گوید “آن دو اینچ رسوب های سفید در پایین بطری کردم.” در روز با آب و هوای مناسب، روغن روشن است. در بی ابر یا روز بارانی “شما را در آن نگاه کنید و شما یک کهکشان مارپیچی کوچک یا قله کمی در رسوب پیدا کنید. پس از آن روز دیگر شما را در آن نگاه کنید و کاملا ابری است. به نظر می رسد مانند شیر، شما از طریق آن نمی بینم.”

روغن است گفت: برای شروع به چرخش به عنوان طوفان و آینده راه دامنه های رسوب می توانید نشان می دهد که جهت باد از. اما فشار سنج فقط قادر به پیش بینی آب و هوا شدید است — تغییرات کوچک در قله ها و دره ها در سطح رسوب یا کریستال های تشکیل شده روی شیشه، اعتقاد بر این برای portend بیشتر شرایط آب و هوای لطیف.

نمودار بدون، اما دست کشیده شده از فشار سنج روغن کوسه در Bermuda.com چند از نشانه های اولیه را از روغن کوسه ماهی از جمله باران تابستان که توسط بیت افزایش رسوب نامیده می شود، نشان داد باران دانه.”خوانده می شود را نشان می دهد. این نمودار نشان می دهد که دریا می تواند توسط نفت، آب و هوا توسط شیشه در معرض پیش بینی شده و حتی افق بر سطح روغن. امتداد بالا، آن نه شاعرانه اشاره کرد, “به عنوان روغن تا دریا / به عنوان شیشه ای، تا آسمان است.” کارت می گوید که می تواند سال تمرین برای یادگیری خواندن روغن کوسه عادت را به مقايسه رفتار خود را به آب و هوا واقعی.  

در حالی که ساخت فشار سنج ساده با توجه به وبلاگ محلی مجموعه عنصر اصلی در احاطه شده توسط مجموعه خود را از اعتقادات. در مقاله ای منتشر شده توسط بایوس آنها هنوز اعتقاد بر این است که به منظور استخراج دقیق ترین روغن مایع از کوسه کوچک سربی (محلی به عنوان “توله سگ کوسه” شناخته می شود)، ایده آل در طول ماه کامل باید گرفته شود. به نظر می رسد رابطه فاز ماه و اثر روغن اکو تغییرات کلی در آب و هوا است که همراه با جزر و مد تغییر.

حساب کارت را فرایند جمع آوری کبد کمی بیشتر از فایده است. او می گوید: “شما یک تکه از کبد و آن را در جوراب زنانه ساقه بلند، به خاطر استدلال است”. “شما آن جایی که در آن آن در اتاق خواب متعفن دریافت نمی قطع. خارج جایی. و طی یک دوره از روز نفت را صافی و در بطری قرار می گیرند. بطری را مهر و موم، و شما وجود دارد، شما کوسه نفت تو.”

از نظر علمی پشت نوسانات در روغن فشارسنجها سنتی کار اندازه گیری تغییرات در فشار اتمسفر اما فشارسنجها روغن کوسه به هیچ ارتباط علمی مشاهده شده به فشار هوا به نظر می رسد نیست. علم پشت سر آنها در روز طوفانی به تیره به عنوان روغن کوسه است.

که روغن واکنش به جو در حالی که آن هنوز در کوسه به آنها اخطار داخلی برای جلوگیری از آبهای طوفانی، اما نفت استخراج شده به نظر نمیرسد که برای اثبات یک نظریه posits. نظریه دیگر، ظاهر بیشتر عجیب و غریب توسط Adams در مقاله در قایق رانی ، posited این است که نفت به تابش مادون قرمز که ماهرانه دمای مایع واکنش نشان داده است. بنابراین نظریه آدامز ممکن است برخی از شایستگی با توجه به مطالعه انجام شده توسط بایوس نفت حساس به دما، به نظر می رسد.

نیست دقیقا چه کوسه درایوهای فشارسنجها نفت اما چندین Bermudians صد هنوز آنها را خارج از خانه و اطراف تفرجگاه آویزان می دانیم ممکن است. و نه فقط برای نشان دادن آنها. آداپتور می گوید “ما در آن، نگاه” “نه در روزانه، اما زمانی که ما می دانیم که آب و هوا رفتن به من آنها را, بخواهید انت، دریافت”چه روغن کوسه انجام شده است امروز?””

[ad_2]

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس