قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / پلان ساخت

پلان ساخت

پلان ها انواع پلان براي كانكس كانتينر

 

پلانها یا همان پلان اجرایی نقشه کانکس کانکس طبق ابعاد خاص یا معمولی میباشد و در ابعاد مختلف با رعایت طول و عرض و حمل های ترافیکی میباشد.

پلان کانکسها دقیقا” با ۸ جانمایی پنجره ها ،درب ها و رعایت کردن ساخت چه طبق سفارش و چه طبق ساختن کانکسهای روتین میباشد.نشان دادن تمامی جهات و زاویه های گوناگون باز وبسته شدن درها،پنجره ها ودرهای داخلی  کانکس یا ساختمان پیش ساخته در پلان مشخص است. ارتفاع از کف کانکس برای ساخت دقیقا باید نشان داده شود که قبل از ساخت اگر تغییری بخواهد از طرف خریدار صورت گیرد قبل از ساخت اسکلت قابل حل است .

شیب سقف کانکسها در ابتدا در پلان مشخص است جهت آن در یکطرف بود شیب سقف طبق آن محلی که باید کانکس تخلیه شود در پلان نشان داده میشود تا کاربر بتواند تمامی زوایا را در نظر بگیرد برای استفاده بهینه از جایی که کانکس تخلیه میشود ۱۰۰ % قبل از ساخت با رویت پلان آن ساخت کانکس دقیقا و بدون عیب و نقص انجام میشود . بعنوان مثال کانکسهای سرویس بهداشتی (حمام و توالت )گفته میشود ولی کانکس حمام باید آن ارتفاع بیشتر را بخاطر استفاده خاصش داشته باشد و این مورد دقیقا” در پلان ساخت آن نشان داده میشود.

در پلان ساخت کانکسها در کیوسک نگهبانی نگهبانی که قیقا دور تا دور آن از پنجره برای دید کافی استفاده میشود باید طول و عرض و ارتفاع پنجره مشخص شود و تمامی موارد و سایز بندی در پلان کانکس باشد علاوه بر پلان یک کانکس نقشه های سه بعدی کاملا تمامی زاویه ها را برای درک ساخت در یک کانکس یا یک خانه پیش ساخته به وضوح مشخص میکند و قبل از ساخت آن پیش زمینه ای برای اسکلت بندی و جوشکاری هست که اگر مشکلی هست با طراحی جدید قابل رفع باشد .

پلان اجرایی نقشه کانکس – كانكس پيش ساخته – ويلايي دو طبقه کانکس طرح ویلا پلان اجرایی نقشه کانکس سایت پلان کیوسک کانکس سالنی

]]>

کانکس بنایی است پیش ساخته در امروزه در مکان هایی که امکان ساخت و ساز بصورت معماری سنتی وجود ندارد بکار می رود. این سازه کاربردهای مختلف و متنوعی از قبیل خانه پیش ساخته, ویلای پیش ساخته, کیوسک نگهبانی , کانکس سرویس بهداشتی و دارند. کانتینر نیز یکی دیگر از انواع کانکس است. این سازه نیز کاربرد بسیار زیادی در صنعت داشته و برای تجارت مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس و کانتینر و خانه پیش ساخته و ارائه دهنده خدمات فروش کانکس نو و کانکس دست دوم می باشد. جهت اطلاع از قیمت کانکس می توانید به وب سایت کانکس سامان مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن های این شرکت که در سایت شرکت موجود است مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس