قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / قیمت کانکس – مقایسه کانکس -جنس و طرح کانکس

قیمت کانکس – مقایسه کانکس -جنس و طرح کانکس

مقايسه كانكس ها كاربري قيمت جنس طرح

 

مقایسه انواع و قیمت کانکس ها

کانکسها با مصالح مختلفی ساخته میشوند عمده ترین مصالح مورد استفاده در کانکس ها شامل تیرآهنپروفیلورق فلزی دیوارپوش PVC یا MDF – عایق دیوارها – مثل پلاستوفوم و کفپوش و درب وپنجره اینها اعضای اصلی کانکس ها هستند که در واقع مقایسه کانکسها هم با کمیت و کیفیت این مصالح رابطه مستقیم دارد هر چه وزن اجزای فلزی کانکس مثل تیرآهن و پروفیل و ورق دیوارپوش بیرونی کانکسها بیشتر باشد یعنی عایق آن متراکم تر و فشرده تر است یعنی دانسیته بالاتری دارد این موضوع در مورد عایق پلاستوفوم هم مطرح است مثلا می گوییم یک عایق دانسیته ۴۰ کیلو گرم بر متر مکعب ( واحد اندازه گیری دانسیته چگالی ) دارد یعنی یک مترم کعب از این عایق ۴۰ کیلوگرم وزنش است پس یکی از روشهای مقایسه یک کانکس در نظر گرفتن دانسیته عایق به کار رفته است . یکی دیگر از روشهای مقایسه کانکس ها شاسی و نحوه اجرای آن است بعضی کانکس ها بصورت دور کلاف و اسکی درست میشوند دور کلاف یعنی دور تا دور کف در مرحله اسکلت تیرآهن ۶ می گذاریم و از وسط هم در کانکس های بزرگتر از ۸ متر طول دو ردیف تیرآهن ( مخصوصا جهت کانکسهای عرض ۳ متر به کار میبرند ) در روش اسکی هم فقط دو ردیف تیرآهن در طول کانکس ها به کار می برند کانکسهای دور کلاف از لحاظ مقاومت و ایستایی بهتر میباشند کانکسها یا پنجره های UPVCدارند بهتر از پنجره های معمولی است هرچه سایز و نمره تیرآهن به کار رفته در کانکس بالاتر باشد از شاسی مقاومتر است .

مقایسه کانکسها ادامه

از لحاظ وزن کلی کانکس نیز هر چه سنگینتر باشد بهتراست مثلا کانکسهای تولید شرکت سامان به میزان ۱۵ الی ۳۵ درصد سنگین تر از برخی شرکتها میباشد همچنین در ۴ کلاس الماس – برلیان – زمرد و یاقوت تولید میشوند که به ترتیب از راست به چپ کیفیت بالاتر و با مصالح گرانتر ساخته شده اند نکته ای که باید در خرید کانکس و تصمیم گیری بین شرکتهای سازنده

 در نظر بگیریم این است که شکل ظاهری انواع کانکسها در بازار تقریبا کسان است بلکه ضخامت ورق یا برند مصالح به کار رفته و به کار بردن لایه مقاومتی درنقاط پنهان کانکس میباشد مثلا در نوع الماس از تیرآهن برند ذوب آهن اصفهان و پروفیلهای سنگین ۱۱ الی ۱۳ کیلویی ساخت شرکت پروفیل ساوه استفاده میشود پس در مقایسه کانسها هرگز نباید به شکل ظاهر کانکسها توجه کرد . بلکه با دید کارشناسی و فنی باید مصالح به کار رفته را بررسی کرد گاهی اوقات کاهش یک میلیمتر از ضخامت ورق ، تفاوت قابل توجه در کیفیت و قیمت کانکسها ایجادکند مثلا ورق ۴۰/۰ با ورق ۴۵/۰ فرق دارد .

کانکسها را از لحاظ کف هم میتوان مقایسه کرد در بعضی کانکسها تخته واتر پروف استفاده میشود که بسیار مقاوم و ضد آب است اگر تخته استفاده شده زیر کفپوش ضد آب باشد صورت استفاده زیاد آب داخل کانکس هم مشکلی پیش نخواهد آمد . یکی دیگر از روشهای مقایسه کانکس ها میزان پرچهای به کار رفته در بدنه کانکس است هر چه پرچهای به کار رفته با فاصله کمتر باشد مقاومتر است .  مقایسه کانکسها از لحاظ دیوارپوش داخلی – کانکسها دارای دیوارپوش هایی از قبیل MDF یا PVC و موارد خاص مثل تایلهای گچی … میباشند MDFدر چندین ضخامت مختلف موجود است که پر مصرفترین آنها ۳ میل و ۶ میل است قطعا MDF 6 میل بهتراست ولی PVC ( POLY VINIL CHLORIDE   ) بهتر است و ضد آب و حشره نوعی نقش عایق اضافی در کانکس را ایفا می کند کانکسهای فایبر گلاس هم داریم که از لحاظ تابش اشعه خورشید مناسب نیستند .

 مقايسه و توضيح كاربردي انواع كانكس – قيمت کانکس ,  جنس ساخت استراكچر توليد كنندگان مختلف

شرکت کانکس سامان ارائه دهنده انواع خدمات فروش کانکس نو و کانکس دست دوم

 ]]>

کانکس بنایی است پیش ساخته در امروزه در مکان هایی که امکان ساخت و ساز بصورت معماری سنتی وجود ندارد بکار می رود. این سازه کاربردهای مختلف و متنوعی از قبیل خانه پیش ساخته, ویلای پیش ساخته, کیوسک نگهبانی , کانکس سرویس بهداشتی و دارند. کانتینر نیز یکی دیگر از انواع کانکس است. این سازه نیز کاربرد بسیار زیادی در صنعت داشته و برای تجارت مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس و کانتینر و خانه پیش ساخته و ارائه دهنده خدمات فروش کانکس نو و کانکس دست دوم می باشد. جهت اطلاع از قیمت کانکس می توانید به وب سایت کانکس سامان مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن های این شرکت که در سایت شرکت موجود است مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس