قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / کانکس ثابت – کانکس متحرک

کانکس ثابت – کانکس متحرک

كانكس هاي ثابت و متحرك سيار

 کانکس ثابت – کانکس متحرک

از اين ديدگاه كانكس ها به دو گروه ثابت و متحرك و يا سيار دسته بندي ميشوند. هر كدام داراي مزيت ها و نيز نقاط ضعف و قدرت مختص به خود ميباشد..

کانکسها به طور کلی به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم میشوند کانکس متحرک در شرایط خاص استفاده میشوند کانکس چرخدار کارگاهی این کانکسها معمولا بصورت دو محور طراحی و ساخته میشونددر کانکسهای تک محور دو چرخ در عقب که معمولا چرخها پیکانی با رینگ مخصوص و دارای فنرهای پیکانی جهت سهولت در حمل به کار گرفته میشود . در جلوی کانکس یک اهرم جهت کشیدن کانکس به جلو ارتفاع این کانکس از کف زمین تا ورودی کانکس بوسیله یک خودروی یدک کش که معمولا لندرور یا نیسانی است کشیده میشود . هنگام استفاده از این کانکسها در جلو کانکس دو عدد جک نصب میشود که کانکس را ثابت نگه میدارد .کانکسهای دو محور متحرک این کانکسها دارای ایستایی بهتری نسبت به کانکسهای تک محور هستند معمولا از این قبیل کانکسها در شرکت راهسازی و شرکتهای حفاری و شرکتهایی که در طول خط کار می کند درشرکتهای راهسازی و انتقال خط لوله های گاز ، آب و برق طرفداران زیادی دارد .

کانکس ثابت : دارای خانواده گسترده ای هستند . کانکسهای کارگاهی این طیف از کانکسها بخش اعظم استفاده از صنعت خانه های پیش ساخته را به خود اختصاص می دهد معمولا شرکتهای ساختمانی ، صنعتی ، راهسازی لوله سازی برای استقرار نیروهای خود به طور موقت برای زمان اتمام پروژه اقدام استفاده از این کانکسها مینمایند . جهت استفاده خوابگاه کارگران ، مهندسان ،  پرسنل اداری ، سرویس بهداشتی و حمام ، آبدارخانه ، نگهبانی ، انبار ، تاسیسات و…

کانکسهای خوابگاهی :این مدل کانکسها بصورت نیاز پروژه ها طراحی ساخته میشود که در این کانکسها زندگی ابتدایی برای گذراندن زندگی و خوابگاهی را برای مدت کوتاهی وجود دارد برای این کانکسها سرویس بهداشتی و حمام بصورت مجتمع طراحی میگردد .

کانکسهای مدیریتی کارگاهی : این شکل از کانکسها برای دو نفر مدیر ساخته میشود که در ابعاد ۴۰/۲*۱۲ دارای تزئینات تشریفاتی در خود مدیران ان پروژه در نظر گرفته میشود این کانکسها دارای دو اتاق خواب بزرگ در طرفین و آبدارخانه و محل برای صرف غذا همچنین سرویس بهداشتی و حمام میباشد .

کانکسهای ثابت سرویس بهداشتی و حمام که بصورت تک چشمه انفرادی ومجتمع دو تا دوازده چشمه میباشد که در آن امکانات خوبی نصب میشود . برای آببندی در کف سرویس ها از فایبر گلاس ودرب از جنس آلومینیوم درجه یک و دیواره ها از PVC استفاده میشود . برای کنترل ورود و خروج پرسنل و ماشین آلات و بازدید کنندگان شرکتهای سازنده کانکس اقدام به طراحی کانکسهای با دید ۳۶۰ درجه مینمایند در این کانکسها  چهار طرف پنجره و پیشخوان نصب میشود .

کانکسهای اداری بدلیل استقرار تعداد زیادی کارمند در یک کانکس معمولا دارای ولت زیادی است مه بصورت اجرا در محل یا دو یا چند قلو ساخته و در محل نصب میشود .

کانکسهای مخابراتی و تاسیساتی : کانکسهایی هستند که در آن سیستم های مخابراتی پروژه همچنین تاسیسات موتورخانه ای در آن نصب میگردد و باید از لحاظ استحکام و جلوگیری از خروج امواج دقتهای لازم جهت تولید آن در نظر گرفته شود .

حمل کانکس – كانكس متحرك  کانکس متحرک قيمت کانکس مناسب جنگلبانی و پارک ها حمل کانکس –

شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس و کانتینر, فروشنده انواع کانکس دست دوم

   ]]>

کانکس بنایی است پیش ساخته در امروزه در مکان هایی که امکان ساخت و ساز بصورت معماری سنتی وجود ندارد بکار می رود. این سازه کاربردهای مختلف و متنوعی از قبیل خانه پیش ساخته, ویلای پیش ساخته, کیوسک نگهبانی , کانکس سرویس بهداشتی و دارند. کانتینر نیز یکی دیگر از انواع کانکس است. این سازه نیز کاربرد بسیار زیادی در صنعت داشته و برای تجارت مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس و کانتینر و خانه پیش ساخته و ارائه دهنده خدمات فروش کانکس نو و کانکس دست دوم می باشد. جهت اطلاع از قیمت کانکس می توانید به وب سایت کانکس سامان مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن های این شرکت که در سایت شرکت موجود است مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس