قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / کانکس فروشگاهی و رستورانی

کانکس فروشگاهی و رستورانی

کانکس با کاربرد رستوران

یک کانکس های رستورانی باید طوری ساخته شود که دست كم شرايط زير را دارا باشد:

اول: پوشش داخلی باید ضد آب باشد تا بتوان آن را به خوبی تمیز کرده و راه آبهای خوبی در آن به وجود آورند که برای شست و شو به مشکل بر نخورد.

دوم: دارای نور گیری خوب و فضای کافی برای سرویس دهی به مشتریان باشد و دارای اسپیلت و یا کولر برای خنک کردن فضایی که مشتریان در آن برای خوردن غذا می نشینند. –

قیمت کانکس

explode
سوم:دارای فضای مناسب برای پخت و پز وجاگیری لوازم آشپزخانه باشد دارای هواکش قوی باشد.
چهارم:حتماً یک کانکس با کاربرد رستورانی باید دارای سرویس بهداشتی باشد .
پنجم: کانکس رستوران بنا به سفارش مشتریان می تواند به سکوهای نهارخوری،میز بار و گرماخانه واتاق شستشو گردد.
ششم: کف کانکس رستوران میتواند بنا به سفارش مشتری به صورت سرامیک یا عایق کف پوشش،همچنین عایق p.v.c ضد آب و در قسمت پذیرایی به کف پوشش ضد خش، سرامیک یا سنگ و حتی پارکت مجهز شود .
هفتم: گرماخانه کانکس رستوران می تواند به صورت برقی یا به صورت گاز سوز تجهیز گردد.
هشتم: بنا به سفارش مشتریان کانکس رستوران میتواند به یخچال ویترینی یا یخچال ایستاده مجهز گردد.
نکته :نورپردازی و تعبیهپنجره در این دسته از کانکس ها مطابق استانداردهای خاص صورت می پذیرد. زیرا تابش نور خورشید در حفظ سلامت و کنترل آلودگی های محیطی این دسته از محصولات تاثیر مهمی دارد .
بيشتر بدانيد : به سازه يا اتاق های از پیش ساخته شده که برای مقاصد خاص و در مکان های خاص در هر شرایط آب و هوایی مورد استفاده قرار می گیرند ،کانکس گفته میشود . بزرگترین مزیت و خصوصیت کانکس ،جابجایی و حمل و نقل آن می باشد . امروزه کانکس ها با جنس گالوانیزه و فایبر گلاس در بازار عرضه می شوند و به دلیل هزینه کمتر وجابجایی در زمینهای استیجاری از کانکس استفاده می شود.

 

شرکت تولیدی دپوماشین،قدیمیترین شرکت در ساخت کانکس و کانتینر در ایران میباشد.تولیدات این شرکت شامل موارد زیادی است که میتوان به بخشی از آنها اشاره کرد.فروش انواع کانکس،کانکس اداری،کانکس فروشگاهی،کانکس مسکونی و فروش انواع کانتینر و کیوسک نگهبانی و خانه پیش ساخته از تولیدات این شرکت میباشد.گروه اجرایی دپوماشین تشکیل شده از حرفه ای ترین و با تجربه ترین نیروها در این صنعت میباشند که این خود یکی از دلایل کیفیت بالای محصولات محصولات دپوماشین میباشد.قیمت محصولات این شرکت با توجه به کیفیت بالا و منحصر به فرد،کاملا رقابتی نسبت به سایز رقبا بوده و مقایسه قیمت ها میتوان به راحتی متوجه این موضوع شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس