قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / انواع کاربرد کانتینر – قیمت کانتینر

انواع کاربرد کانتینر – قیمت کانتینر

كانتينر ها انواع كانتينر

  

 کانتینر ها

استفاده از كانتينر و ساخت آن در دو ابعاد استاندارد جهانی به طول های  ۶ و ۱۲ متری در عرض استاندارد ۴۰/۲ سانتیمتر میباشد که با ورقهای بدنه و سقف با ضخامت بیشتر از ساخت کانکس به خاطر جابجایی های زیاد ساخته میشود .

از طرف تیرآهن های بسیار قوی در دور تا دور کانتینر استفاده میشود و با تخته های بسیار مقاوم دو کف بصورت یک تکه برای تحمل بارهای زیاد استفاده میشود دربهای مخصوص با واشربندی های یک تکه و جذب شدن درب بدون هیچ روزنه ای باید باشد تا محصولات مختلف با کارایی های گونا گون به راحت از طرق کشتی ها ، تریلرها جابه جا شوند و با یک دریچه هواکش کوچک کالای بدون نیاز به هوای سرد هم میشوند.

با اینکه کانکسهای مقاوم بسیار ساخته میشوند ولی هیچ وقت آن استقامت تحمل بار را که با کانتینر انجام میشود را ندارد حتی بعضی اوقات میتوان از کانتینر به یک انبار کالا و مطمئن نگاه کرد کانکس و كانتينر علاوه بر طول و استانداردهای جهانی در ابعادهای کمتر هم قابل ساختن است و میشود طبق سفارش و رعایت تمام استانداردها در ساختن آن مشکل کارخانه ها و درخواست کننده این نوع ابعادها را حل کرد .

كانتينر خارجي – كانتينر ايراني – دست دوم و نو – انواع كانتينر ۲۰فوت سايز مختلف تحويل فوري – قیمت کانکس

]]>

کانکس بنایی است پیش ساخته در امروزه در مکان هایی که امکان ساخت و ساز بصورت معماری سنتی وجود ندارد بکار می رود. این سازه کاربردهای مختلف و متنوعی از قبیل خانه پیش ساخته, ویلای پیش ساخته, کیوسک نگهبانی , کانکس سرویس بهداشتی و دارند. کانتینر نیز یکی دیگر از انواع کانکس است. این سازه نیز کاربرد بسیار زیادی در صنعت داشته و برای تجارت مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس و کانتینر و خانه پیش ساخته و ارائه دهنده خدمات فروش کانکس نو و کانکس دست دوم می باشد. جهت اطلاع از قیمت کانکس می توانید به وب سایت کانکس سامان مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن های این شرکت که در سایت شرکت موجود است مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس