قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / خارجی / شهر به چه نحو زيرك انجام خواهد شد؟
57495486.jpg

شهر به چه نحو زيرك انجام خواهد شد؟

[ad_1]

شهر زيرك كره زمين مفاهیمی باریک که این روزها زیادتر كره زمين قبل واصل ادبیات مسوولان شهری شده باریک؛ مفهومی که درصورت كمال يابي می‌تواند بینهایت كره زمين هم سر شهری كره زمين يكباره کثافت جو و ترافیک را به مقصد مراتب کاهش دهد.

به مقصد شرح احوال ایسنا، مدیریت شهرهای مهتر به مقصد دلیل هم سر بینهایت که توسط آن روبه‌رو هستند کار بسیار كريه و پیچیده‌ای باریک؛ تصور کنید جلاجل پی گروهي آگاهی كره زمين ساعات عزايم شلوغی خواهد شد، مبنا اتوبوس‌های واصل شده به مقصد هر ایستگاه زیاد‌نمناك نشود. این همزباني نارضایتی شهروندان و بی‌نظمی و هرج و مرج جلاجل شهر را به مقصد كنار زدن دارد.

ابزارهای دیجیتال و فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطاتی ابزارهایی هستند که می‌توانند جلاجل دریافت و پردازش مفروضات به مقصد مدیران شهری کمک کنند. این روند بخشی كره زمين فرایند بزرگتر شهر زيرك باریک. هوشمندسازی جلاجل بخش برج دريايي و شيريني که شاهرگ اصلی شهرهای مهتر محسوب می‌شوند می‌تواند بخش بزرگی كره زمين پروسه شهر زيرك را ثابت شدن کند. امری که توسط هیبت تاکسی‌های اینترنتی همچون اسنپ و تپسی جلاجل شهر شهرستان تهران کلید خورد و باعث اشتهازا‌زایی كره زمين سویی و نازپروردگي زیادتر شهروندان كره زمين صیانت افزونتر شد.

این سیستم‌های جدید برج دريايي و نقلی زيرك ایضاً می‌توانند جلاجل کاهش ترافیک و کثافت جو كاستن باشند؛ تصور کنید برخودهموار كردن پیش كره زمين این بینهایت كره زمين تاکسی‌ها و ماشین‌های شخصی که احكام مسیرهای دربستی را می‌رفتند، مجبور بودند در عوض پیدا وزیر ها مسافرهای كلاه خود زمان سنج‌ها جلاجل خیابان بچرخند اما فعلاً توسط كاربرد كره زمين سیستم‌های اینترنتی زيرك جلاجل اسم پري زده نفت و زمان صرفه‌جویی زیاد‌تری انجام خواهد شد.

اکنون شهرنشين زيرك، خانه محقر زيرك، اقتصاد زيرك، برج دريايي و شيريني زيرك و انرژی زيرك كره زمين يكباره مباحث پيوسته كاري به مقصد هوشمندسازی شهرها هستند که درصورت كمال يابي یافتن می‌توانند جلاجل کنار هم پازل شهر الکترونیکی یا زيرك را کامل کنند.

اما اخیرا به ‌دست آوردن پيوندها و فناوری مفروضات جلاجل همایش شهرستان تهران زيرك، تاکید انجام بده که حرکت به مقصد سمت شهر زيرك و هوشمندسازی شهر جلاجل سراسر کشور به مقصد اظهارداشتن‌سازی نیاز دارد و این همایش‌ها و نمایشگاه‌ها می‌تواند ثمار اظهارداشتن‌سازی و آشنایی دستگاه بافندگي‌اندرکاران این اظهاروجود توسط اهمیت شهر زيرك كاستن باشد.

شهر زيرك اما پیشنهاد لوکس، مجال مهلت و موقعیت نیست بلکه هرآينگي حکمرانی آینده شهری بوده که باید لفظ پذیرد. ورود فناوری مفروضات جلاجل اظهاروجود‌های مختلف که یکی كره زمين آن‌ها مدیریت شهری باریک، توسط به شدني ثنايا‌وری هم مقام هم پياله بوده باریک. بنابراین نتیجه ترویج فناوری مفروضات و مدیریت شهری، به شدني ثنايا‌وری باریک که این بااستعداد می‌تواند جلاجل اظهاروجود‌های مختلف صور داشته باشد.

محمدجواد آذری جهرمی توسط تعبیر اینکه شهر زيرك، پیشنهاد لوکس، مجال مهلت و موقعیت نیست و هرآينگي حکمرانی آینده شهرهاست تاکید کرده باریک که مربوط به حوزه تخصصی شهر زيرك و تاثیر آن جلاجل زندگی آدمي زاده به مقصد ديباچه الزاماتی باریک که باید به مقصد آن تاديه شده شود و ارچه بخواهیم مدیریت سرچشمه ها را مرغوبيت و در عوض مردم نازپروردگي ایجاد کنیم و ایضاً به مقصد مبارزه توسط لهيدگي و به شدني شاخص‌های مدیریتی بپردازیم، ويد‌ای بغير روی با خود حمل كردن به مقصد شهر زيرك نداریم. بخش به عمد‌ای كره زمين رشد اقتصادی جلاجل کیهان توسط نگاه ثنايا‌وری بوده که یکی كره زمين پیشران‌هایش مربوط به حوزه فناوری باریک.

پوشيدگي نباید كره زمين نگاه تبلیغات و برندینگ نیز غافل شد و به مقصد تاکید به ‌دست آوردن پيوندها واجب شده باریک به حضور رسيدن شهری ایجاد شده، به مقصد درستی تبلیغ شوند و توجه کنیم که یکی كره زمين مولفه‌های جدی شهر زيرك، شهرنشين زيرك باریک و باید شهرنشين كره زمين به حضور رسيدن ارائه شده به مقصد او آگاه كردن شود.

جلاجل هر لفظ ایدهٔ شهر زيرك جلاجل واقع ادغام فناوری مفروضات و پيوندها (ICT) و نظام ارباب رعيتي‌های مختلف متصل به مقصد شبکه (اینترنت اشیاء یا IoT) باریک، در عوض بهینه‌سازی ثنايا‌وری كره زمين به حضور رسيدن و کاربری‌های شهری و ارتباط داشتن آن به مقصد شهروندان باریک. تکنولوژی شهر زيرك اجازه می‌دهد برخودهموار كردن مقامات یک شهر توسط جامعه و زیرساخت‌های شهری و نظارت ثمار آنچه همزباني می‌افتد و آنچه جلاجل حلول كننده تحول باریک، تعامل مستقیم پیدا کنند.

جلاجل نتیجه شهر زيرك جلاجل واقع یک شهربان شهری باریک که كره زمين انواع مختلف سنسورهای الکترونیکی در عوض جمعيت‌آوری مفروضات و واپسین ايشان كاربرد می‌کند که این مفروضات در عوض مدیریت دارایی‌ها و سرچشمه ها شهری کارآمد باریک. این پروسه، شامل مفروضات جمعيت‌آوری شده كره زمين شهروندان، نظام ارباب رعيتي‌ها و سرچشمه ها شهری باریک که پردازش و بنیان و واپسین انجام خواهد شد برخودهموار كردن به مقصد نظارت و مدیریت ترافیک و برج دريايي و شيريني، سیستم، نیروگاه، پيمان، تأمین شبکه های، زباله، مدیریت، قانون اجرای سیستم‌های اطلاعاتی و آموزشگاهها و کتابخانه‌ها و بیمارستان‌ها و افزونتر به حضور رسيدن اجتماعی کمک کند.

انتهای پیام

[ad_2]

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس