قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / سخنی با مدير عامل

سخنی با مدير عامل

كانكس

در دنياي فراصنعتي امروز سازمانهايي در عرصه رقابت موفق اند كه خلاقيت و نوآوري را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغييرات محيطي را بعنوان بخشي از كسب و كار خويش قلمداد كنند. امروزه با توجه به شرايط جديد زندگي و تغييرات سريع فناوري و نيازهاي متنوع فرهنگي ، اقتصادي و اجتماعي مسكن ، انسانها نيز بايد از شكل سنتي متناسب با الگوها و نيازهای جديد تغيير كنند.

امروزه با نيم قرن تجربه ، شركت سامان گامي را در عرصه كسب و كار خويش آغاز كرده است و ارتقاء و كيفيت را سرلوحه كار خود قرار داده و رضايت مشتريان را بعنوان مهمترين رسالت خويش تعيين نموده است.

اميد است با اتكاء به خداوند سبحان و همراهي و پشتكار تمامي كاركنان سخت كوش نقش مؤثرترين را در اعتلاي بخش خانه پيش ساخته در ميهن عزيزمان بر عهده گيريم

]]>

کانکس بنایی است پیش ساخته در امروزه در مکان هایی که امکان ساخت و ساز بصورت معماری سنتی وجود ندارد بکار می رود. این سازه کاربردهای مختلف و متنوعی از قبیل خانه پیش ساخته, ویلای پیش ساخته, کیوسک نگهبانی , کانکس سرویس بهداشتی و دارند. کانتینر نیز یکی دیگر از انواع کانکس است. این سازه نیز کاربرد بسیار زیادی در صنعت داشته و برای تجارت مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت کانکس سامان تولید کننده انواع کانکس و کانتینر و خانه پیش ساخته و ارائه دهنده خدمات فروش کانکس نو و کانکس دست دوم می باشد. جهت اطلاع از قیمت کانکس می توانید به وب سایت کانکس سامان مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن های این شرکت که در سایت شرکت موجود است مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس