قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / خارجی / ساخت اپلیکیشنی که ثمار صحت فواد نظارت می‌کند+فیلم
57551825.jpg

ساخت اپلیکیشنی که ثمار صحت فواد نظارت می‌کند+فیلم

[ad_1]

یک تیم كره زمين مهندسان پزشکی كره زمين موسسه فناوری کالیفرنیا “کلتک” كره زمين یک اپلیکیشن موبایلی رونمایی کردند که می‌تواند توسط كاربرد كره زمين یک دوربین گوشی زيرك جلاجل ناموس تا چه وقت دقیقه موقعیت صحت فواد فرد را باروح بررسی آرامش طلب دهد.

به مقصد شرح احوال ایسنا و به مقصد شيريني كره زمين دیلی میل، محققان به مقصد رهبری “مرتضی غریب” عالم سفلي ایرانی، توانستند توسط كاربرد كره زمين یک گوشی زيرك و فرد جلاجل ناموس یک دقیقه گردن بیمار را کنترل کرده مادام ثمار جریان خونی که به مقصد فواد می‌رسد، نظارت کنند.

این اپلیکیشن جابجایی پوسه پوسه گردن را جلاجل هنگام پمپاژ آب خون جلاجل سرخرگ کاروتید، باروح بررسی آرامش طلب می‌دهد.

مرتضی غریب كره زمين مؤسسه فناوری کالیفرنیا (California Institute of Know-how) نامي به مقصد CalTech که رهبر ارشد این مطالعه باریک، تقریر انجام بده: این اپلیکیشن پتانسیل آن را دارد که جلاجل نحوه بررسی و نظارت ثمار بیماری‌های قلبی و کنترل ايشان توسط پزشکان و بیماران هم جلاجل آمریکا و هم جلاجل کشورهای جلاجل حلول كننده توسعه انقلابی به مقصد پايين آمدن کند.

جلاجل یک کارآزمایی بالینی، مهندسین کلتک، موسسه تحقیقات پزشکی هانتینگتون و دانشگاه کالیفرنیای جنوبی USC داغ جا دادند که این اپلیکیشن می‌تواند به مقصد لفظ کاملا غیر تهاجمی مفروضات دقیقی درزمينه صحت فواد شما را ارائه دهد.

این اپلیکیشن جلاجل حقیقت آزمون LVEF را تکرار می‌کند که یک شاخص کلیدی تعدادی توزين صحت فواد بوده و تصمیم گیری‌های تشخیصی و درمانی پزشکان مبتنی ثمار آن هستند.

پزشکان تعدادی اعمال این کار به مقصد سادگی كره زمين گوشی‌های زيرك آیفون كاربرد کرده و آن را فرد به مقصد اختصاصی یک مادام كورس دقیقه مقابل گردن بیمار نگه داشتند.

غریب تقریر انجام بده: “جلاجل یک اختصاصی زمان بسیار کوتاه، ما توانستیم به مقصد كلكسيون‌ای كره زمين داده‌های لمس كردن بالینی دستگاه بافندگي پیدا کنیم.”

واجب شده به مقصد ذکر باریک که یکی افزونتر كره زمين کسانی که جلاجل این مطالعه دکتر غریب را حمایت کرده، “ماریان رضوی” غيرماذون دارد که اوی نیز دانشمندی ایرانی بوده و استارتاپی به مقصد غيرماذون Avicena را تعدادی دمساز شدن زردتشتي و تجاری‌سازی این اپلیکیشن راه‌اندازی کرده باریک.

انتهای پیام

[ad_2]

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس