قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / خارجی / زیرچشمی نگاه کردن در داخل بوفالو رها هنر دکو قطار ترمینال

زیرچشمی نگاه کردن در داخل بوفالو رها هنر دکو قطار ترمینال

[ad_1]

اصلی Amtrak توقف در بوفالو، نیویورک غیررسمی “آمریکا غمگین ایستگاه قطار” می نامند. متواضعانه، یک داستان آجر ساختمان کوچکتر از خانه متوسط آن در حال حاضر با کارگران آبی پوشش سقف آن است که تا حدی در طوفان در سپتامبر سال ۲۰۱۶ سقوط نشسته. نماد برای مبارزات و مشقات بسیاری از آنها اقتصادی، بوفالو در تاریخ اخیر روبرو بوده است.

اما کمی دورتر شرقی دیگر ایستگاه قطار دروغ forlorn و اغلب فراموش شده است. آن را نیز به یکی از گنجینه های هنر دکو آمریکا اتفاق می افتد: ترمینال مرکزی بوفالو قدیمی.

article-image

افتتاح در سال ۱۹۲۹ در راه آهن مرکزی نیویورک ترمینال مرکزی بوفالو است هر بیت به عنوان بزرگ و مجلل به عنوان منهتن ترمینال مرکزی بزرگ، فیلادلفیا و ایستگاه خیابان سی و واشنگتن دی سی اتحادیه ایستگاه.

این روز زمانی که بوفالو شهر ملکه ساخت قدرت خودرو، دام، فولاد، معروف است و دیگر صنایع سنگین prospering امتداد درز کانال ایری، اتصال نیویورک به دریاچه های بزرگ بودند. بوفالو رونق به حدی آن را به میزبان نمایشگاه معتبر ۱۹۰۱ پان آمریکا جهان انتخاب شد. در این مرحله بوفالو هشتم بزرگترین شهر در ایالات متحده است.

article-image

در خیره کننده سبک هنری دکو طراحی شده توسط آلفرد Fellheimer T.، معمار اصلی ترمینال بزرگ مرکزی نیویورک، آن اتاق ناهارخوری مزین برجسته تلگراف دفاتر اتاق ناهار، چشمه شیرین و فروشگاه ها مشروب. حتی خود خیاط در ایستگاه بود. قوی بیش از ترمینال دفتر ۱۷ طبقه، دولت از هنر مجتمع راه آهن مرکزی نیویورک بود. این دوران طلایی تصفیه شده، لوکس قطار سفر بود. از جای خواب اتومبیل کلاه قرمز و خطوط صدایی عاشقانه مانند قرن بیستم محدود، Chicagoan بیان دولت امپراتوری و Knickerbocker. در آن اوج بوفالو ترمینال مرکزی قطار ۲۰۰ روز نگهداری شد.  

article-image

اما کاهش در بوفالو ثروت اقتصادی و ظهور خطوط هوایی داخلی و اتومبیل، املای پایان ترمینال بزرگ. در ساعات اولیه صبح ۲۸ اکتبر ۱۹۷۹ محدود ساحل دریاچه آخرین قطار خدمات عنوان غرب بوفالو چپ. ترمینال قدیمی بزرگ هرگز دوباره مورد استفاده قرار گرفت.

دهه مانده بود ساختمان رها شده، سکوت، سقوط از هم جدا، در حالی که اطراف محله به همین ترتیب کاهش یافته است. اما روح شهر نیکل قوی است. نه بیشتر پس از در تلاش های اخیر از غیر انتفاعی، مرکزی ترمینال ترمیم شرکت (CTRC)، آن را نه تنها حفظ ترمینال، اما مبارزه شده است آن به آن شکوه اصلی بازیابی.

article-image

سقف پر اب و تاب، کاورنو ها مانند کلیسای جامع در اندازه و اکو با صدای قدم به قدم در سنگ مرمر و کف بتنی. حروف stenciled شده بالای درگاه خالی را نشان می دهد که در آن یک بار روزنامه غرفه فروش بلیط دفاتر و خدمات لوکس لوکس Pullmans شد.

article-image

Adjacent به کیوسک درخشش کفش اتاق خصوصی زمانی است که مانند بسیاری از ترمینال اما از هر چیزی که می تواند فروخته محروم شده است. اما نشانه گذاری پژمرده در طبقه نشان مهر منحنی U شکل شمارنده ناهار خوری. توضیحات دین در ساختمان و هیجان مسافران منتظر قطار بزرگ کشور متقابل یا newlyweds به آبشار نیاگارا و ده ها هزار از سیستم اطلاعات جغرافیایی است که از طریق اینجا در راه را به اروپا منتقل شود.

article-image

یکی از بزرگترین مشکلات ترمینال در نگه داشتن عناصر است. کارل Skompinski بوفالو اقامت است که با گروه غیر انتفاعی است که ترمینال از سال ۱۹۹۷، متعلق به کار می گوید که پس از آنها بچه ها را شکسته بود و شد اسکیت روی یخ در سراسر طبقه ترمینال در بر داشت.

“چون من بزرگ شد در منطقه درگیر شدم”، توضیح می دهد که Skompinski. “من به آن به عنوان مرکز چند استفاده با دفاتر و آپارتمانهای یا آپارتمان در برج concourse عموم باز و ایستگاه Amtrak بازگشایی می خواهم. آن به محل تجمع جامعه و قادر به بودجه خود را دوست دارم.”

article-image

با ایستگاه Amtrak فعلی مرکز شهر در چنین وضعیت احتیاج به تعمیر، شده اند وجود دارد تماس در بوفالو برای یک ایستگاه جدید. Skompinski و گروه خود را بر این باورند که بدون نیاز به ساخت یک زمانی که ترمینال مرکزی زیبا آماده مورد استفاده قرار گیرد وجود دارد. Skompinski می گوید “خط اصلی گذشته ترمینال در حال حاضر، اجرا می شود”. تمام Amtrak را مجبور به انجام “جفت چند آهنگ قدیمی پلت فرم ساختمان اجرا شده است.” 

article-image

اما ساختمان خود تعمیرات گسترده نیاز دارید. چهل سال بی توجهی بسیاری از وسایل اصلی یا به سرقت رفته و یا محروم بويژه در اواسط ۱۹۸۰s، زمانی که ترمینال در سلب حق اقامه دعوی فروش فروخته شد دیده می شود. یک لامپ های پر اب و تاب هنر دکو در بر داشت راه خود را به کلوپ شبانه هنگ کنگ. امروز، CTRC حفظ امنیت عالی حفظ آنچه را ترک کردند و به تدریج refitting ترمینال. اما روند گران و کار عشق است; هر حباب شیشه ای برای مزین خارج از لامپ ۲۲۰ $ هزینه و بیش از ۲۰ برای جایگزینی وجود دارد.

article-image

در حالی که بوفالو نیست جذب تعداد گردشگران از دیگر شهرهای بزرگ ساحل شرقی، شهر غنی از تاریخچه و گنجینه معماری — هیچ کدام پس از زیبایی فراموش شده قدیمی ترمینال مرکزی. 

شاید بهترین شانس را برای دوباره جوان سازی ترمینال نهفته است با توسعه دهنده ملک کانادا استینسون هری که به عنوان توسعه دهنده تعیین شده سایت شهر بوفالو و CTRC در سال ۲۰۱۶ نامگذاری شد. طرح عبارتند از: هتل دفاتر فروشگاه رستوران مسکن و فضاهای سرگرمی. آیا قطار به ایستگاه بازگشت نشده است به تعیین خواهد شد.

[ad_2]

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس