قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / خارجی / داستان پشت گی باب، جهان خارج و افتخار اولین عروسک در

داستان پشت گی باب، جهان خارج و افتخار اولین عروسک در

[ad_1]

“آن شواهد دیگری از یاس و نومیدی کمپین همجنس گرا را در تلاش خود را برای قرار دادن در شیوه زندگی همجنس گرا که deathstyle میان مردم آمریکا رسیده است.”

A گروه لابی نام امریکا محافظت از کودکان ساخته شده این بیانیه در سال ۱۹۷۸ — مورد عروسک.

همان سال انتشار گی باب صورتحساب به عنوان جهان اول آشکارا همجنسگرا عروسک، احساس جزئی ایجاد می شود. مصرف کنندگان به خشم شکایت کرده است که اسباب بازی با backstory همجنسگرایان به دیگر عروسک “نفرت انگیز” مانند “پریسیلا فاحشه” و “دنی فروشنده پیش بینی” می شود  ارباب باب گی اعطا آن “مشکوک جایزه دستاورد.” و blustered سازمان های ضد گی در سراسر ایالات متحده.

باب گی که شبیه صلیب بین رابرت ردفورد و پل نیومن به معنای شد بور با پیراهن فلانل شلوار جین تنگ و یک سوراخ گوش است. عروسک ضد گی سازمان داد مقدار زیادی به ترس; جشن هویت همجنسگرا توسط سخنرانی برنامه ریزی شده گی باب ذاتی درون آن بود. “گی مردم” باب گفت “… اگر هر کس آمد ‘از خود پستو’ خواهد بود وجود ندارد بسیاری از مردم عصبانی، نا امید، وحشت زده هیچ تفاوتی از مردم راست ندارد.”

وقتی جعبه او را ترک می کرد، طوری که او به معنای واقعی کلمه بود بیرون آمدن از گنجه در حرکت دارای گونه های برامده جعبه که در آن باب گی بسته بندی شده بود آمد در طرح گنجه. گی باب توضیح داد: “صادقانه مورد همین شما آسان است — در واقع مقدار زیادی از شجاعت لازم… اما به یاد داشته باشید اگر باب گی جرات کردن او گنجه آمده است، بنابراین می توانید شما.”

article-image

پیام تایید کردند تصادفی نبود. عروسک خالق هاروی روزنبرگ اجرایی سابق تبلیغاتی است که توسعه کمپین های بازاریابی برای شرکت های مختلف، می خواستم باب گی “آزاد مردان از”سنتی نقش جنسی.”” به زودی پس از یک سری از شوک های زندگی خود را لرزاند آفریده عروسک: در جانشینی سریع ازدواج خود را ریخته و مادرش به طور جدی بیمار شد. او تصمیم گرفت که پروژه بعدی خود نیاز به شخصی دارد.

هر چند باب گی قطعا طنز آمیز بود — عروسک به آناتومی بدن انسان درست طراحی شده است و فعالان برجسته گی مانند بروس Voeller به خبرنگاران گفت: که مردم باید “مقابله با [the doll] آرامی و لذت بردن از آن” — نیت روزنبرگ به نظر می رسد صادقانه بوده است. وقتی از او پرسیدند چرا او $۱۰٫۰۰۰ پول خود را به تولید باب گی گفت پور را “ما حال چیزی برای یادگیری از جنبش همجنسگرایان درست مثل ما از جنبش زنان و جنبش حقوق مدنی سیاه بود و که داشتن شجاعت ایستادگی و می گویند”من حق من است.””

وقتی باب گی آمار فروشگاه در سال ۱۹۷۸ که راست می گی و برابر یک بار دیگر مورد حمله ویژه از آنیتا برایانت، خواننده و سفیر نام تجاری شناخته شده است که بسیج مخالفت فرمان شهرستان داده فلوریدا است که تبعیض بر اساس جهت گیری جنسی قانونى بود. Fixating در تاثیر آن در مدارس دولتی برایانت که وجود همجنسگرایان معلمان مدرسه رفاه دانشجویان محلی را تهدید خواهد کرد. “همجنس گرایان فرزندان ما جذب خواهد شد،” او هشدار داد. “آنها استفاده خواهد شد پول مواد مخدر، الکل، هر وسیله به آنها چه می خواهند.” در ژوئن سال ۱۹۷۷ او بود قانون لغو و جنگ صلیبی ضد گی او — که به دست آورد گسترده ی رسانه ای — اقدامات مشابه در مینه سوتا اورگان کانزاس و کالیفرنیا را برانگیخت.

باب گی که فروش نسخه ۲۰۰۰ در آن دو ماه اول، در حرارت این جنگ سیاسی ظاهر شد. این هیچ سریع واقعی خود بود، اما آن را به عنوان جایزه طنز آمیز بوده — و نشانه ای از دوران تحول — برای کسانی که مبارزه علیه برایانت.

فروخته شده در ابتدا از طریق پست الکترونیکی سفارش آگهی در مجلات گی مضمون، باب گی به زودی به بوتیک فروشگاه در نیویورک و سان فرانسیسکو گسترش. روزنبرگ حتی آن به فروشگاه های بزرگ زنجیره ای، که یکی از آنها دوست ایده (اما در نهایت نه آن خرید) تن به تن. و به نظر می رسد، آن دسته از مصرف کنندگان که معرفی عروسک های “نفرت انگیز” بیشتر می ترسید تا حدی درست شد — روزنبرگ به زودی داد باب گی خانواده برادران خود با مارتی ماچو ادی اجرایی آل اضطراب و استیو مستقیم (که در حومه شهر زندگی می کردند و لباس آبی به تن) و خواهران شیک Fran لیبی آزاد و نلی عصبی. 

[ad_2]

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس