قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / خارجی / ترابرد زورکی توسط قرعه‌کشی دروغین!
57635369.jpg

ترابرد زورکی توسط قرعه‌کشی دروغین!

[ad_1]

ارچه سیم‌کارت كلاه خود را ترابرد کرده‌اید و توسط شما مراوده گرفتند که برنده سیم‌کارت دائمی ایرانسل شدید و در عوض دریافت هدیه‌تان باید کدی که فرستادن شده را بخوانید، حواستان جمهور باشد؛ این کد به مقصد منزله مال و مكنت ترابرد شما به مقصد اپراتور مبداء باریک.

به مقصد شرح احوال ایسنا، ممکن باریک توسط شما مراوده بگیرند و نبا شایسته پيروزمند جلاجل قرعه‌کشی را به مقصد شما بدهند و جلاجل آدم كردن كره زمين شما شماره کارت بانکی، قاتل ارج داشتن، مفروضات شخصی و شماری افزونتر كره زمين مفروضات را بايسته کنند؛ اما درنهایت ممکن باریک زمانی متوجه ساختگی وجود داشتن مراوده و قرعه‌کشی و جوایز شوید که زيان رسيده شده باشید؛ كره زمين شمار شما برداشت یا كره زمين اطلاعاتتان سوءاستفاده شده باشد.

به مقصد نگاه خشم آلود می‌رسد این شهر بار نوبنيان طوق جدیدی جلاجل کلاهبرداری شده باریک؛ جلاجل حالی که سیم‌کارت اعتباری ایرانسل را دارید، جلاجل مراوده‌های تلفنی به مقصد شما می‌گویند برنده سیم‌کارت دائمی ایرانسل شده‌اید؛ قاتل منزلتان را می‌دهند که اطمینان محصول برداري کنید مراوده كره زمين چشم اپراتور لفظ گرفته و در عوض فرستادن سیم‌کارت به مقصد ارج داشتن كره زمين شما می‌خواهند کدی که به مقصد شماره‌تان فرستادن شده را بخوانید. غافل كره زمين اینکه این کد، درواقع بايسته ترابرد شما و یا مال و مكنت به مقصد اپراتور مبداتان باریک!

ارچه بدون شك لمحه و شهر بار افزونتر پیامکی که در عوض شما فرستادن شده را بخوانید، متوجه خواهید شد که چون كه کلاهی به مقصد سرتان رفته، اما افزونتر دیر شده باریک. باآنكه همين توصیه انجام خواهد شد هنگام دریافت این پیامک‌ها تمركزفكر کنید و شماره‌های مدعا‌شده را ندهید، اما ممکن باریک زمانی که خلف وعده به هدف نخوردن تلفن، فردی وعده سیم‌کارت دائمی به مقصد شما داده و کدی که برایتان فرستادن شده را می‌خواهد، در عوض یک لمحه هم که شده اطمینان کرده، سوا قرائت اسم ستيزه گر پیامک دستخوش ابل شوید و این ابل به مقصد قیمت غیرفعال كشته شدن سیم‌کارتتان صفت انحصارطلب شود.

مدل ترابردپذیری شماره‌های تلفن معاشر (Cell Quantity Portability) یا بدون شك امکان تغییر اپراتور سوا تغییر شماره، پشت بام كره زمين بارها مطرح كشته شدن و به مقصد نتیجه نرسیدن، جلاجل نهایت كره زمين تیر ماه اسم باشليق ماضي اجرایی شد؛ جلاجل شکل این مدل هر مشترک می‌تواند سوا تغییر شماره كلاه خود، نسبت به مقصد بديل وزیر ها اپراتور كلاه خود اقدام و ثمار تبار علاقه كلاه خود كره زمين سرویس‌ها و به حضور رسيدن اپراتورهای افزونتر كاربرد کند.

توسط گذشت مدتی كره زمين ابتر شدن ترابردپذیری، آمارهایی كره زمين چشم هر یک كره زمين اپراتورها منتشر شد که ورودی‌ها و خروجی‌های‌ آن‌ها را اثر داغ می‌داد؛ اینکه چون كه مبنا کاربر كره زمين کدام اپراتور به مقصد دیگری هجرت‌ کرده‌بضع، رضایت داشته‌بضع و یا بايسته مال و مكنت به مقصد اپراتور كلاه خود را داشته‌بضع. این آمار حتی به مقصد نوعی به مقصد تبلیغ در عوض اپراتورها تبدیل شد که اثر داغ می‌داد توسط ارائه سرویس‌های مختلف، کاربران را وسوسه می‌کنند برخودهموار كردن سوا تغییر شماره معاشر كلاه خود، كره زمين به حضور رسيدن اپراتور افزونتر ثنايا‌مند شوند.

پوشيدگي بدون شك زمان و جلاجل زمان‌های ابتدایی مدل ترابردپذیری، ستايش شده واعظی – به ‌دست آوردن شهر پیشین پيوندها و فناوری مفروضات – كره زمين تشکیل کمیته‌ای توسط دائم الخمر تنظیم دستورالعمل ها پيوندها در عوض برخورد توسط تخلفات و کارشکنی‌های اپراتورها جلاجل مربوط به حوزه اجرای مدل ترابردپذیری نبا داده صفت بويناك و علی‌اصغر عمیدیان  – ریس سابق دائم الخمر تنظیم دستورالعمل ها پيوندها رادیویی – وعده ارزیابی هفتگی اپراتورها را جلاجل این زمینه داده صفت بويناك.

ایسنا فهمید مال و مكنت به مقصد اپراتور ایرانسل توسط وعده سیم‌کارت دائمی را كره زمين اپراتور مربوطه پیگیری کرده که تاکنون به مقصد پاسخی نرسیده باریک. اکنون این سوال پیش می‌آید که آیا این فهمید هم شامل همین تخلفات ترابردی انجام خواهد شد که دائم الخمر تنظیم دستورالعمل ها وعده ارزیابی و برخورد توسط آن را داده و یا این فهمید به مقصد تخلفات دیگری جلاجل مربوط به حوزه پيوسته كاري باریک.

درنهایت توصیه انجام خواهد شد هنگام دریافت مراوده‌های مشکوک این‌چنینی تمركزفكر واجب شده را مصرف بدهید و مبتلا کلاهبرداری نشوید. به دلیل اینکه هرچند توسط مرحله ها به مقصد بازگشتن قانونی باید این فهمید پیگیری شود اما کمترین هزینه، غیرفعال كشته شدن سیم‌کارت ترابردشده‌ی شماست.

انتهای پیام

[ad_2]

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس