قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / خارجی / بادام‌ هندی‌های كالاي ممنوع هنوز تاختگاه می‌دهند!
57405559.jpg

بادام‌ هندی‌های كالاي ممنوع هنوز تاختگاه می‌دهند!

[ad_1]

جلاجل حالی‌که بادام هندی مجوزی تعدادی واردات ندارد، رئیس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار می‌گوید این محصول كالاي ممنوع، به مقصد نوع‌ای قانونی واصل و نمایش انجام خواهد شد و مشخص نیست ازچه مسئولان جواب حقوقدان‌کننده‌ای تعدادی ممنوعیت واردات این محصول نمی‌دهند.

به مقصد شرح احوال ایسنا، واردات انواع میوه و محصولات کشاورزی مشروط به مقصد زردتشتي كره زمين چشم وزارت مقاتل کشاورزی به مقصد ديباچه متولی اشکال، تامین و تنظیم بازارگاه محصولات کشاورزی باریک. جلاجل این زمینه بارها مسئولان این وزارتخانه اعلام کرده‌بضع که واردات انواع میوه و محصولات باغی ممنوع باریک و احكام چادرپوش خامه میوه گرمسیری آناناس، انبه، موز و نارگیل زردتشتي تعدادی واردات دارند.

این جلاجل حالی باریک که اسم باشليق‌هاست توسط صور ممنوعیت واردات بادام هندی، این محصول جلاجل بازارگاه آجیل و خشکبار کشورایران به مقصد آبسالي پیدا انجام خواهد شد و سنه به مقصد سنه سهمش جلاجل این بازارگاه افزایش پیدا می‌کند و مشخص نیست بادام هندی ممنوع‌الورود باریک یا قانونی؟

مصطفی احمدی- رئیس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار- جلاجل این به دفعات به مقصد ایسنا گفت: گرچه موقعیت اشکال انواع آجیل و خشکبار جلاجل کشورایران بسیار درخور اطفال بوده و به عمد ايشان جزو محصولات صادراتی به مقصد نمره می‌رود اما بادام هندی جلاجل داخل کشور اشکال نمی‌شود و توسط توجه به مقصد خو شبو ساختن وزیر ها ذائقه مردم به مقصد این محصول، دايگي حذف شدني كره زمين بازارگاه نیست اما سوال اینجاست که ازچه مسئولان هیچ گاه جواب حقوقدان‌کننده‌ای درزمينه چرایی ممنوعیت مندرج سفارش و واردات بادام هندی نمی‌دهند.

اوی توسط تعبیر اینکه سهم بادام هندی جلاجل بازارگاه آجیل و خشکبار به مقصد لفظ روزافزون جلاجل حلول كننده افزایش باریک و جلاجل سله آجیل خیلی كره زمين مردم یافت انجام خواهد شد، افزود: بادام هندی که جلاجل داخل اشکال ندارد و واردات و نمایش آن آسیبی به مقصد اشکال و بازارگاه آجیل و خشکبار می‌زند، به مقصد چون كه دلیل ممنوع‌الورود شده باریک. حتی مسئولان موجودي نیستند دلیل ممنوعیت ورود این محصول را اعلام کنند.

رئیس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار توسط تعبیر اینکه مندرج سفارش و واردات رسمی بادام هندی قیمت آن را كم ارزش‌نمناك می‌کند، آدم كردن داد: اخیرا پیشنهاد دادیم که توسط تاجران هندی به مقصد مذاکره بنشینیم و به مقصد ازای نتیجه پسته بادام هندی واصل کنیم که این اسم مكلف نیز باروح موافقت آرامش طلب نگرفت جلاجل حالی که می‌توانست نتیجه پسته ایرانی را افزایش دهد و كره زمين صیانت افزونتر مشکل ممنوعیت واردات بادام هندی را گدازش کند.

احمدی گفت: گرچه بادام هندی ممنوع‌الورود باریک اما مشاهده می‌کنید جلاجل بازارگاه این محصول نمایش انجام خواهد شد و به مقصد نوع‌ای قانونی شده باریک، چراکه به مقصد هنگام کشف و قبضه رنج ها‌های كالاي ممنوع كره زمين يكباره بادام هندی آن را به مقصد دائم الخمر جمعيت‌آوری و فروش اموال تملیکی می‌برند و كره زمين آنجا بادام هندی را مجددا به مقصد متقاضیان می‌فروشند و به مقصد بازارگاه واصل می‌کنند.

به مقصد شرح احوال ایسنا، توسط صور پیگیری‌های مختلف کسی كره زمين مسئولان وزارت مقاتل کشاورزی موجودي به مقصد پاسخگویی به مقصد سوال خبرنگار ایسنا درزمينه موقعیت واردات بادام هندی و قانونی وجود داشتن یا نبودن آن نشد، ازچه که عاقبت الامر باید سرنوشت این محصول شيوا شود و ارچه واردات آن غیرقانونی باریک، نباید به مقصد نوع‌ای سیاستگذاری شود که توسط صور ممنوعیت واردات مجددا جلاجل داخل نمایش شود.

انتهای پیام

[ad_2]

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس